Návšteva ministerky obrany Španielska v 81.krídle Sliač


Návšteva ministerky obrany Španielska v 81.krídle Sliač

Dňa 2. mája 2024 v dopoludňajších hodinách navštívila 81. krídlo Sliač delegácia vedená ministerkou obrany Španielska Maríou Margaritou Robles Fernández. V priestoroch letiska vzácnu návštevu privítal minister obrany Slovenskej republiky Robert Kaliňák spoločne s náčelníkom Generálneho štábu OS SR generálom Danielom Zmekom.  

Po oficiálnom privítaní sa delegácia s ministerkou obrany Španielska, veľvyslankyňou Španielskeho kráľovstva na Slovensku H.E. Lorea Arribalzaga Ceballos, ministrom obrany Slovenskej republiky a náčelníkom Generálneho štábu OS SR presunula do Centra výcviku Lešť, kde navštívila vojská španielskeho kráľovstva, ktoré sú súčasťou Mnohonárodnej bojovej skupiny NATO na Slovensku posilňujúcej východné krídlo Aliancie NATO.

V popoludňajších hodinách ministerka obrany Španielska ukončila svoju návštevu Slovenskej republiky a z 81. krídla Sliač odletela späť do Španielska.


Návšteva ministerky obrany Španielska v 81.krídle SliačNávšteva ministerky obrany Španielska v 81.krídle SliačNávšteva ministerky obrany Španielska v 81.krídle SliačNávšteva ministerky obrany Španielska v 81.krídle SliačNávšteva ministerky obrany Španielska v 81.krídle SliačNávšteva ministerky obrany Španielska v 81.krídle SliačNávšteva ministerky obrany Španielska v 81.krídle SliačNávšteva ministerky obrany Španielska v 81.krídle SliačNávšteva ministerky obrany Španielska v 81.krídle SliačNávšteva ministerky obrany Španielska v 81.krídle SliačNávšteva ministerky obrany Španielska v 81.krídle SliačNávšteva ministerky obrany Španielska v 81.krídle SliačNávšteva ministerky obrany Španielska v 81.krídle SliačNávšteva ministerky obrany Španielska v 81.krídle SliačNávšteva ministerky obrany Španielska v 81.krídle SliačNávšteva ministerky obrany Španielska v 81.krídle Sliač

Autor: 81.k Sliač , Foto: Vladimíra Tereňová - Dátum: 09.05.2024
Čítanosť: 1749
Verzia pre tlač

Skočiť na menu